سقف کاذب جدید + لیست قیمت سال 1401+ نمونه کارهای 2022 | panelgachikanaf

در سقف آلومینیومی با استفاده از ورق های گالوانیزه اتصالات صورت می گیرد و برای عایق سازی از پشم شیشه استفاده می شود. آسمان مجازی ) وسایر متریال پانل و پروفیل به صورت کلی و جزئی میباشد. تنها سازه‌ی باربر دارد و پنل گچی نیز روی همین سازه قرار panelgachikanaf می‌گیرد. سقف کاذب در محیط هایی مثل سالن های ورزشی، رستوران ها، دکور بندی سقف مغازه ها، لابی هتل ها مکان های فرهنگی و هنری و… ما با هدف ارائه خدمات در حوزه سقف های مرکب عرشه فولادی در بیست و هشتم آذر ماه سال ۱۳۹۲ گردهم آمدیم، تا به نیاز هایی که در صنعت ساختمان، با تجربه چندین ساله فعالیت در این حوزه در بازار احساس کردیم، پاسخ دهیم.

برای آنکه شور و زیبایی خاصی در محیط برقرار کنید، اجرای سقف کاذب ترکیبی را در لیست کار خود قرار دهید. در اجرای چنین پروژه‌ای از چندین نوع سقف کاذب استفاده می‌شود. برای مثال ممکن است شخصی سقف کاذب پتینه را با سقف کاذب معرق ترکیب کند. چگونگی ترکیب سقف‌های کاذب بستگی به خلاقیت و ذوق هنری شما دارد.

سقف کاذب آکوستیک

سقف کاذب جدید + لیست قیمت سال 1401+ نمونه کارهای 2022 | panelgachikanaf یکی از مهم ‌ترین مزایای سقف‌ های کاذب، جلوگیری کردن از هدر رفت انرژی می باشد. با اجرای درست این سقف‌ ها، مصرف سوخت به حداقل خواهید رسید و انرژی به کمترین میزان هدر می ‌رود. سقف مدل آلومینیومی نوعی دیگری از سقف کاذب بوده که با استفاده از کاشی ‌های آلومینیومی ساخته می ‌شود. برای اتاق نشیمن و اتاق خواب اصلی از تناژهای رنگ خنثی استفاده کنید.

تا آنجا که شکل سقف POP مد نظر باشد، محبوب‌ترین سقف‌های کاذب مربع و مستطیل هستند. این نوع سقف کاذب در برابر آب و محیط مرطوب مقاوم نبوده و خیلی زود خسارت می بیند، اما لازم به ذکر است که نوع مناسبی از کناف که مقاوم در برابر آب و رطوبت باشد نیز در بازار موجود است. از قدیمی‌ترین نوع سقف‌های کاذب می‌توان به سقف‌های راویز اشاره نمود که در اکثر خانه‌های قدیمی از این نوع سقف‌ها استفاده گردیده است. این سقف یکی از انواع سقف‌های کاذب و از نوع تزئینی می‌باشد.

تایل گچی

با توجه به طرح های گوناگون و زیبایی های منحصر به فرد سقف کاذب، از این طرح ها در قسمت های مختلف خانه می شود استفاده کرد. ازآنجاکه هر متریال و المانی درصنعت دکوراسیون داخلی بدون عیب و کامل نیست؛ نوع کناف نیز از این مقوله به دور نیست ودر بحث اجرا معایبی دارد که‌در بعضی مواقع موجب رد شدن محصول از جانب کارفرما میگردد. برای اجرا چنین سقفی، طرحی مناسب با سازه‌های سقف کاذب الزامی است. سمنت بردها دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و حرارت هستند و طرح‌های مختلفی از آن‌ها در بازار وجود دارد که باعث می‌شود تا بتوان طراحی متناسب با محیط را به کمک آن‌ها رقم زد. یکی از مصالح ساختمانی که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است، انواع سمنت برد است که خود به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود.

  • در ترکیب سقف‌های کاذب باید توجه داشته باشید که انواع مختلفی از آنها از بابت مقاومت در شرایط محیطی آن فضا با یکدیگر همخوانی داشته باشند.
  • سقف کاذب گریلیوم، بیشتر در مترو، ساختمان ‌های پرجمعیت و بزرگ و غیره استفاده می شود.
  • کناف ها پس از اجرا و رنگ آمیزی وابسته به اقلیم محل و مکان قرار گیری نیاز به محافظت دارند، اما در نوعی که نیاز به رنگ آمیزی وجود ندارد هیچ نوع مراقبتی جایز نیست.
  • از همین رو در مجتمع‌ های تجاری و شرکت‌ های مختلف کاربرد زیادی دارند.